SPEED DATING w Krakowie :)

Awatar użytkownika
Student
Posty: 2
Studiuję: weterynaria

speedi012, 04 lis 2013, 12:49

SPEED DATING – każdy o nim słyszał, ale jeszcze nie każdy go spróbował:)

Speed dating w Krakowie organizujemy już od ponad 3 lat. Chodzi tu o to, aby pewnego wieczoru do nas przyjść, wyluzować się od nauki i pracy i zająć się poznawaniem nowych osób… W skrócie – 15 kilkuminutowych randek jedna po drugiej. W ciągu 2 godzin poznasz więc studentki/studentów geografii, biologii, prawa, budownictwa, socjologii, medycyny, geodezji, informatyki, arabistyki, florystyki, matematyki itp.… Bo przychodzą do nas studenci z niemal wszystkich Krakowskich uczelni.

W telegraficznym skrócie wygląda to tak, jak na naszym filmiku z jednego ze spotkań:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... TOZmb-7UOs

Nie chcemy pisać o poznaniu miłości życia, bo przecież wcale nie o to tak naprawdę chodzi w speed datingu (choć czasem się to zdarza, jako efekt uboczny dobrej zabawy:)! ). Chodzi o to, aby przyjść, spróbować czegoś niecodziennego, spędzić miło czas i stworzyć nowe kontakty. A co z tego wyjdzie dalej, to już w Twoich rękach…

Kalendarz spotkań i zapisy na:

www.speed-dates.pl

Zapraszamy! Świetna zabawa… Gwarantowana!!! :D


Awatar użytkownika
Student
Posty: 3
Studiuję: studiuję

bartekkowal, 27 lut 2014, 14:56

Słyszałem o tym i chyba się zapiszę. Podobno to jest naprawdę super zabawa - więc co mi szkodzi. Zastanawia mnie tylko czy faktycznie ma to branie? Czy jest popularne? Bo nie chcę żeby była taka sytuacja, że się zapisuje a tam prawie nikogo nie ma. poza tym ciekawi mnie to czy faktycznie ktoś po odbyciu takiej randki zdecydował się na taką trochę mniej speed;P.


Wróć do „Imprezy, koncerty i kluby studenckie”