Zarejestruj

Teraz jest 22 lis 2017, 22:16

Nowości Nowości dla Bazarek studencki - kupię , sprzedam , oddam w dobre ręce :)

Mapa strony Bazarek studencki - kupię , sprzedam , oddam w dobre ręce :) » Dział : Bazarek studencki - kupię , sprzedam , oddam w dobre ręce :)

Oferty związane ze sprzedażą , kupnem różnego rodzaju przedmiotów

Gielda samochodowa - online?

Hej,
trafilam na strone: http://samochodyio.pl/ - jest to swego rodzaju gielda samochodowa. Widze, ze dosc preznie sie rozwija. Dzieki stosunkowo malej ilosci ogloszen - latwo zarowno sprzedac jak i kupic interesujace nas auto. Cennik jest dostepny na stronie - najtansza opcja to 9,9zl za 14 dni - koszt wystawienia pojedynczego ogloszenia sprzedazy auta - max 24 zdjecia.
Czytaj więcej : Gielda samochodowa - online? | Wyświetlone : 4666 | Odpowiedzi : 0

Mieszkania Zamość

A tutaj: mieszkania zamość zdecydowanie warto obserwować wiele ofert. Bo dzięki temu trafimy na naszą wymarzoną.
Czytaj więcej : Mieszkania Zamość | Wyświetlone : 413 | Odpowiedzi : 0

Mam mieszkanie w Krakowie do wynajęcia

Cześć wszystkim!

Mam do wynajęcia mieszkanie w Krakowie (kawalerka) na ulicy Turniejowej (Wola Duchacka).
Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Umeblowane i wyposażone w AGD.
Łączna powierzchnia kawalerki to 35 m2. Ogrzewanie elektryczne.
1400 zł najem + opłaty.

Szukam osób pracujących lub studentów, którzy potrafią dbać o wynajmowane mieszkanie. :)
Zapraszam do kontaktu. :) Możliwość oglądania w każdej chwili.
Więcej informacji: mieszkanie do wynajęcia Kraków

Wszystko jak na zdjęciach w ofercie. :)
Czytaj więcej : Mam mieszkanie w Krakowie do wynajęcia | Wyświetlone : 520 | Odpowiedzi : 0

Program antyplagiat

Mam do zaoferowania program sprawdzający www.antyplagiat.net
Jest to program przeznaczony na komputery z systemem Windows
który umożliwia dokładne sprawdzanie różnego rodzaju tekstów czy nie zostały wykorzystane na innych stronach internetowych.

Programem można sprawdzać dowolną ilość tekstów zarówno mogą to być artykuły, prace dyplomowe.

Wyszukane zdania które są plagiatem program podkreśla na czerwono i podaje linka gdzie znaleziono plagiat oraz całkowity procent splagiatowanych tekstów.

Zapraszam do obejrzenia filmiku instruktażowego

http://www.youtube.com/watch?v=TWxQZrZMU2U ...
Czytaj więcej : Program antyplagiat | Wyświetlone : 1583 | Odpowiedzi : 3

Na sprzedaż mieszkanie Grybów

Mieszkanie na sprzedaż, powierzchnia 51,5m2, 3 pokoje,pierwsze piętro, po remoncie, zainteresowanych odsyłam do ogłoszenia Sprzedam mieszkanie w Grybowie , atrakcyjna cena
Czytaj więcej : Na sprzedaż mieszkanie Grybów | Wyświetlone : 1852 | Odpowiedzi : 0

Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 8 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
http://analizy-statystyczne.firma4u.pl
Czytaj więcej : Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE | Wyświetlone : 1308 | Odpowiedzi : 0

Program antyplagiatowy

Sprawdzanie prac programem antyplagiatowym
Zapraszam to przetestowania programu antyplagiatowego który służy do sprawdzania różnego rodzaju tekstów i prac dyplomowych.
Po znalezieniu przez program plagiatu podkreśla zdania w których wykrył plagiat na czerwono oraz określa procentową wartość plagiatu.
Program pobierzesz na stronie www.antyplagiat.ovh

Filmik instruktażowy
http://www.youtube.com/watch?v=TWxQZrZM ... e=youtu.be
Czytaj więcej : Program antyplagiatowy | Wyświetlone : 1332 | Odpowiedzi : 1

Online Fx Trading And Capital Management

You may possibly very well be investing in a sandbox natural environment (thats appropriate, you arent even investing on the authentic reside Foreign exchange current market!). Your Fx broker is searching to cause your halt losses with value spikes, incorrect cost reporting or worse!

These Robots do make money at first for a several days or weeks and then arrives a time when the marketplace by no means retraces as soon as we are dropping ...
Czytaj więcej : Online Fx Trading And Capital Management | Wyświetlone : 2005 | Odpowiedzi : 1

[Sprzedam] Program umożliwiający sprawdzanie prac dyplomowyc

Mam do sprzedania program sprawdzający www.antyplagiat.biz
Jest to oprogramowanie które sprawdza bez żadnego limitu przeróżnego rodzaju teksty w poszukiwaniu w nich plagiatów.

Może on sprawdzać pracę dyplomowe, magisterskie, artykuły

Znalezione zdania które są plagiatem program zaznacza na czerwono i podaje linka do wykrytego plagiatu oraz całkowity procent splagiatowanych tekstów.

Zapraszam do zobaczenia filmiku instruktażowego

http://www.youtube.com/watch?v=TWxQZrZMU2U

Oraz do pobrania wersji demo programu
Pobierz Program anty-plagiat

więcej o programie na stronie ...
Czytaj więcej : [Sprzedam] Program umożliwiający sprawdzanie prac dyplomowyc | Wyświetlone : 1173 | Odpowiedzi : 0

Lodówka do sprzedania - sprawna

Do sprzedania lodówka dwupoziomowa(dół zamrażarka, góra lodówka) Sprawna. Wysokość ok.1,50m. Tanio.
Czytaj więcej : Lodówka do sprzedania - sprawna | Wyświetlone : 1513 | Odpowiedzi : 0

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 2188 • Liczba wątków: 964 • Liczba użytkowników: 1792