Zarejestruj

Teraz jest 21 lis 2017, 19:24

Nowości Nowości dla Korepetycje i pomoc w nauce

Mapa strony Korepetycje i pomoc w nauce » Dział : Korepetycje i pomoc w nauce

Ogłoszenia udzielania korepetycji , oraz zapytania o pomoc nauce.

LATEX - przepisywanie tekstów naukowych

Przepisywanie tekstów naukowych, formuł matematycznych.

Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie!

Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 10-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@interia.pl
Czytaj więcej : LATEX - przepisywanie tekstów naukowych | Wyświetlone : 740 | Odpowiedzi : 0

pomogę w redagowaniu pracy

Profesjonalnie pomogę napisać lub napiszę pracę kontrolną, zaliczeniową, licencjacką, magisterską itp. Podejmę się również sprawdzenia (już napisanej) i ewentualnej korekty. Piszę referaty, eseje, recenzje, rozprawki itp. Każda praca jest bogata w przypisy i każda dopracowana w szczegółach. Zapewniam antyplagiat, kompetencję, terminowość, dyskrecję. Nie pobieram żadnych przedpłat, szybko odpowiadam na każde pytanie. Przedstawiam jasne warunki ewentualnej współpracy Na ew. życzenie wysyłam próbkę swojego pisania. Kontakt GG 18240258; mail kobieta@tlen.pl
Serdecznie zapraszam
Czytaj więcej : pomogę w redagowaniu pracy | Wyświetlone : 1119 | Odpowiedzi : 0

Studia - notatki!

Cześć!

Mam pytanie: skąd czerpiecie materiały niezbędne do nauki na egzaminy, kolokwia i inne zaliczenia? Są to Wasze notatki, od znajomych czy posiadacie je z innych, równie sprawdzonych źródeł? Słyszałam o pewnym serwisie dla studentów – bemygo.com – zarejestrowałam się i… szczerze polecam! Odnajdziecie w nim notatki z różnych dziedzin nauki, z różnych kierunków studiów. Według mnie serwis ten staje się niekwestionowanym liderem wśród serwisów notatkowych w Polsce! Sprawdź na www.bemygo.com ...
Czytaj więcej : Studia - notatki! | Wyświetlone : 2233 | Odpowiedzi : 1

Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 8 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
http://analizy-statystyczne.firma4u.pl
Czytaj więcej : Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE | Wyświetlone : 2659 | Odpowiedzi : 2

Profesjonalne analizy statystyczne

Witam jeśli mają Państwo problemy z analizami statystycznymi, metodologią bądź interpretacją już otrzymanych wyników analiz to zapraszamy do współpracy. Wykonujemy wszelkiego rodzaju analizy statystyczne zarówno dla humanistów, medyków jak i przedstawicieli nauk ścisłych. Nasza oferta skierowana jest dla studentów, doktorantów, pracowników naukowych, lekarzy, a także firm i przedsiębiorstw oraz wszystkich osób mających problem ze statystyczną analizą danych. Oferujemy profesjonalne wsparcie przy opracowaniu wyników badań prowadzonych na potrzeby różnorodnych prac (doktorskich, magisterskich, licencjackich, wszelkiego rodzaju artykułów ...
Czytaj więcej : Profesjonalne analizy statystyczne | Wyświetlone : 886 | Odpowiedzi : 0

Analizy-statystyczne.pl

Witam, jeśli mają Państwo problemy dotyczące analiz statystycznych, metodologi bądź interpretacji już otrzymanych wyników analiz to zapraszamy do współpracy. Wykonujemy wszelkiego rodzaju analizy statystyczne zarówno dla humanistów, medyków jak i przedstawicieli nauk ścisłych. Nasza oferta skierowana jest dla studentów, doktorantów, pracowników naukowych, lekarzy, a także firm i przedsiębiorstw oraz wszystkich osób mających problem ze statystyczną analizą danych. Oferujemy profesjonalne wsparcie przy opracowaniu wyników badań prowadzonych na potrzeby różnorodnych prac (doktorskich, magisterskich, licencjackich, wszelkiego rodzaju artykułów ...
Czytaj więcej : Analizy-statystyczne.pl | Wyświetlone : 739 | Odpowiedzi : 0

Pomagam-nie szkodzę!

Nie wiem jak wy, ale ja jako pedagog po prostu nie mogę znieść tych ogłoszeń o pisaniu przez kogoś prac magisterskich, czy licencjackich. W ogłoszeniach często pojawia się, że to profesjonalna firma oferuje swoje usługi, szkoda tylko, że nie piszą że jest to nielegalne, a oni tak naprawdę robią krzywdę tylko tej osobie. Jasne ja rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu bo pracuje - też pracowałam, znalazłam czas. Mój mąż nie miał czasu odłożył ...
Czytaj więcej : Pomagam-nie szkodzę! | Wyświetlone : 1015 | Odpowiedzi : 0

Problem z napisaniem pracy

Witam Chciałem polecić wam firmę edutalent.pl, niedawno pisali mi semestralkę z socjologii, konsultantka zorientowana w dziedzinie, szybko się dogadaliśmy co do zakresu pracy, co prawda nie jest to tania firma, ale w zamian oferują wysoką jakość usług, polecam;)
Czytaj więcej : Problem z napisaniem pracy | Wyświetlone : 2258 | Odpowiedzi : 0

Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 8 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
analizy-statystyczne.host77.pl
Czytaj więcej : Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE | Wyświetlone : 1205 | Odpowiedzi : 0

Podstawy konstrukcji maszyn i rysunek techniczny

Mechanika , silniki spalinowe, wytrzymałość materiałów, odlewnictwo, przetwórstwo tworzyw sztucznych, technologia budowy maszyn, grafika inżynierska - korepetycje i pomoc przy projektach - telefon - 42 6321 021 lub 515 792 791
Czytaj więcej : Podstawy konstrukcji maszyn i rysunek techniczny | Wyświetlone : 986 | Odpowiedzi : 0

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 2188 • Liczba wątków: 964 • Liczba użytkowników: 1792