Zarejestruj

Co myślicie o Banku Smart na konto studenckie?

Rozmawiamy o naszych poglądach w wielu kwestiach
Co nam się podoba,a co nie !
Student
Studiuję: Agrotechnologię

Co myślicie o Banku Smart na konto studenckie?

Postprzez opiniesk » 10 lut 2016, 12:14

Siemanko, szukam konta studenckiego więc chyba nie znajdę lepszego miejsca do zadania Wam pytania w tej kwestii :-)
Jako student nie chcę banku, który naliczy mi zbyt wysokie prowizje za rachunek i usługi powiązane. Nie interesują mnie kredyty gotówkowe, hipoteczne i ani też karta debetowa.

Wystarczy podstawowa wydawana przez bank karta płatnicza, czyli debetówka do konta. Natrafiłem na jednej ze stron internetowych na dość pochlebne opinie o NEST Banku, czyli dawnym SMART. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale podobno ten rachunek rzeczywiście nie zawiera zbyt wielu ukrytych opłat. Stąd sądzę że może być to ciekawa propozycja dla mnie. Wyczytałem jeszcze że nie trzeba od razu przelewać ani też regularnie pieniędzy na konto aby pozostało bezpłatne. Zaś karta debetową można robić darmowe wypłaty w Polsce i za granicą, jeżeli chce to bez prowizyjne.
Czy konto w Banku Smart to dobra propozycja dla studenta takiego jak ja?
Wiecie bez regularnych dochodów i nadmiaru kasy, stąd nie chcę nadmiernych opłat za konto *(
Ostatnio zmieniony 02 maja 2017, 11:06 przez opiniesk, łącznie zmieniany 1 raz

google adsense
Google

Student
Studiuję: Uprawa czosnku, pomidorów

Re: Co myślicie o Banku Smart na konto studenckie?

Postprzez ceka » 20 wrz 2016, 14:40

Lepiej postaraj się o kredyt studencki: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/11/ ... oplacalny/ jak go uzyskasz, to możesz wybrać i najdroższe konto dla "seniora" - nic to. Wpłacisz na lokatę kredyt i zarobisz. ;()

Student
Studiuję: od lat

Postprzez Roladka » 25 paź 2016, 0:08

Myślę, że to dobra oferta ;-)

Student
Studiuję: geodezja

Postprzez drogin » 11 kwi 2018, 15:21

Ciekawa oferta, ale bank niszowy. Przydałby się jakiś ranking darmowych kont z wypłatami z bankomatu.

Student
Studiuję: leśnictwo

Postprzez formu » 18 kwi 2018, 23:04

w tej chwili chyba każdy bank ma ofertę dla studentów,
wybierając konto zwróć uwage na kilka spraw:
- ile rocznie kosztuje karta bankomatowa
- ile płacisz za przelewy internetowe
- co musisz zrobić by konto było za free - ile za przelewów oplat dokonać itp

Student
Studiuję: Filozofia wschodu

Postprzez michel » 26 maja 2018, 22:36

Nie od dziś wiadomo, że młodsi klienci banków głosują nogami i to właśnie darmowe albo tanie prowadzenie konta osobistego decyduje o wyborze banku. Pod tym względem polecam poczytać opinie o Nest Banku https://opinierum.pl/konto-nest-bank-oplaty-opinie pod powyższym adresem zawierającym opis konta osobistego. Jednak nie zawsze jest tak różowo i prosto. Często osoby starsze są bardzo przywiązane do skostniałych I drogich banków znanych jeszcze z czasów PRL. Trudno im skutecznie coś doradzić, gdy ich mentalność nie jest przygotowana do współczesnych czasów i możliwości. Nic nie pomoże to, że NEST Bank opinie na temat oferty zbiera bardzo dobre wśród profesjonalistów. Do tego założenie rachunku jest uproszczone do minimum, gdyż wystarczy skorzystać z darmowej opcji dostarczenia umów za pośrednictwem firmy kurierskiej, pod wskazany we wniosku adres korespondencyjny. Wyobraźmy sobie, że w ten sposób można zaoszczędzić nie kilkanaście, ale nawet kilkadziesiąt, czasami kilkaset złotych rocznie. Na braku prowizji za prowadzenie konta oraz bezwarunkową kartę płatniczą. Zapraszam, więc do zapoznania się z ofertą, wszystkich, którzy do tej pory przepłacali za ror. Czas zmienić skostniały rachunek z opłatami na darmowe Nest Konto.

Student
Studiuję: Dietetyka

Postprzez skynight » 01 cze 2018, 13:20

Dobre konto dla studenta "Konto dla młodych" (do 26 lat) znajdziesz w PKO BP, brak opłat za prowadzenie konta, przelewy oraz wypłaty we wszystkich bankomatach w EU. Za kartę naliczana jest opłata 5pln/msc., przy czym jeśli płacisz kartą 300pln/msc. to opłaty nie pobierają - teraz praktycznie wszędzie mają terminale także myślę, że spokojnie unikniesz tej opłaty po 300pln/msc wydać nawet na drobne zakupy to jest chwila. Alternatywnie możesz sprawdzić ofertę mBank ale nie wiem jak to u nich dokładnie wygląda.