Specjalista, Koordynator Projektu / Zdalny współpracownik

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: absolwent

Projekt, sobota 29 wrz 2012, 16:40

Jesteś osobą kreatywną i ambitną? Dążysz do celu pomino przeciwności? Łatwo nawiązujesz kontakty? Chcesz uczestniczyć w międzynarodowym projekcie i jeszcze w trakcie studiów zyskać cenne referencje? a wszystko to w dogodnym dla Ciebie czasie!

Osoba do zdalnej pracy, z różnymi specjalizacjami, zawodami i zainteresowaniami na stanowisko Specjalista koordynator projektu – zdalny współpracownik yapoga.com –Poszukiwana!

Obowiązki:
- budowanie własnej grupy koordynatorów bądź sympatyków
- tworzenie rankingów produktu w porozumieniu z producentami wybranych produktów oraz ekspertami
-bezpośredni kontakt z producentami
- przygotowanie ofert handlowych
- aktywne działanie na rzecz rozwoju projektu

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów ( warunek konieczny )
- odpowiedzialność za powierzony zakres prac
- bezwzględne dotrzymywanie terminów
- podpisanie oświadczenia o poufności
- twórcze i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań

Oferujemy:
- stałą współpracę, w dogodnych godzinach
- wynagrodzenie
- możliwość awansu
- preferencje do innych firm

Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesłanie krótkiego listu motywacyjnego ( wraz z informacją odnośnie wykształcenia/ statusu studenta ) na adres: magdalena.gron@yapoga.info
Dokładniejsze informacje będą przekazywane już na kolejnym etapie rekrutacji

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Wróć do „Praca , praktyki studenckie , kursy , szkolenia”