praca w anglii w ramach praktyk

Awatar użytkownika
Student
Posty: 1
Studiuję: muzyka siatkówka

henry, 22 sty 2015, 12:47

Witam,
kiedyś studiowałem na Rolniczej i w ramach studiów trzeba było na ZiMie odbyć praktykę. Można to było zrobić w PL lub za granicą. Ja odbyłem ją za granicą poprzez agencję Concordię. Nie wiem czy teraz jest obowiązek takich praktyk, na ZiM ie chyba już nie, może na ogrodnictwie lub rolnictwie.
Szukam dziewczyny do pracy w Anglii. Praca fizyczna przy kwiatach, praca legalna. Praca tylko i wyłącznie w okresie 1 III - 15-30 VI (zależnie od pogody). Praca odbywa się w większości w szklarni szklanej (nie tunel). Zakwaterowanie - karawan, pojedynczy pokój.
Wymagania to język angielski na poziomie podstawowym (wyższy poziom będzie dodatkowym atutem), mile widziane umiejętności kulinarne. PRACOWITOŚĆ, praca po ok 9 -10h dziennie.
Szukam osoby NIEPALĄCEJ !!! (pisze o tym gdyż jestem uczulony).
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: biurozbawki@gmail.com
Informuję, iż skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej szczegółów przekaże podczas rozmowy.
Proszę o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883

Awatar użytkownika
Student
Posty: 2
Studiuję: Anglistykę

drake90, 28 lis 2017, 11:02

Będąc w tym temacie chciałem spytać cię. Czy jak byłeś na uczelni, to oferowała ci ona może wyjazdy zagraniczne np. na wymianę akademicką poprzez Nawę lub Erasmus?


Wróć do „Praca , praktyki studenckie , kursy , szkolenia”